Portal voor beveiliging, security en security systems
Inloggen | Aanmelden | FAQ | Nieuwsbrieven  
Home / Bedrijfsnieuws / Divers

Chinese rechtbank acht Zhentai in overtreding van Sensormatic


13 januari 2010 - ADT Fire & Security heeft een overwinning in een octrooigeding in China tegen ZhenTai Science & Technology Co. behaald. ZhenTai is aansprakelijk gesteld voor het inbreuk maken op de toonaangevende Sensormatic Ultra•Max antidiefstal-labeltechnologie van ADT Fire & Security. De rechtszaak betrof akoestisch-magnetische (AM) labels gefabriceerd door ZhenTai, in de Chinese provincie Fujian.

ZhenTai bood zijn labels zowel in China als in het buitenland (via export) ter verkoop aan. In zijn uitspraak verbood de rechtbank van Quanzhou (Intermediate People’s Court) ZhenTai het produceren, gebruiken en verkopen van de inbreukmakende labels. Daarnaast kreeg ZhenTai de opdracht om alle apparatuur, mallen en tekeningen gebruikt voor het produceren van deze labels te vernietigen en om een nominale schadevergoeding te betalen aan Sensormatic.
Dit is de tweede rechtelijke veroordeling in een jaar tijd tegen een bedrijf dat de antidiefstaloctrooien van Sensormatic schendt. In december 2008 achtte een Amerikaanse rechtbank The Tag Company aansprakelijk voor octrooischending, verduistering van handelsgeheimen en oneerlijke handelspraktijken.
De afgelopen veertig jaar heeft Sensormatic aanzienlijke middelen geïnvesteerd in het bevorderen van zijn Electronic Article Surveillance (EAS) oplossingen. Zodoende leveren de oplossingen hoge prestaties tegen concurrerende prijzen. AM-labels die niet op dezelfde manier zijn ontworpen kunnen een negatieve invloed op de prestaties van Sensormatic EAS-systemen op basis van Ultra●Max hebben. Dit kan leiden tot storingen bij het alarmeren, het deactiveren en tot loos alarm, wat weer tot problemen in de dienstverlening kan leiden. Als dergelijke labels worden gebruikt in bronbeveiliging programma’s, kan een slechte prestatie leiden tot een verlies van vertrouwen in bronbeveiliging en AM-labels in het algemeen.
“Wij zijn tevreden met de rechterlijke uitspraak en het vertrouwen dat deze klanten zou moeten geven dat zij kunnen blijven rekenen op de integriteit en hoogwaardige prestatie van de Sensormatic antidiefstaloplossingen van ADT”, aldus John Smith, Vice President Retail Continental Europe van ADT Fire & Security. “We doen er alles aan om de bronbeveiliging toeleveringsketen en de investering van detailhandelaren in onze oplossingen te beschermen.”


Dit nieuws is gemaakt door ADT Fire & Security.

Gerelateerd nieuws

6 september 2010 - Heras behaalt CO2-bewust certificaat niveau 3
1 september 2010 - Conduct Nederland breidt partnernetwerk uit
30 augustus 2010 - Securitas ondertekent convenant OV-verbod
30 augustus 2010 - G4S: Tariefsverhoging geld afstorten geen noodzakelijke financiële strop voor MK
18 augustus 2010 - Securitas krijgt ISO en OHSAS beoordeling voor MVO
6 augustus 2010 - Mobiele telefoon als sleutel
26 juli 2010 - Alphatronics en Xenosite bundelen IP krachten
13 juli 2010 - Gert Lubbersen verlaat ASSA ABLOY Nederland
8 juli 2010 - Milieucertificaat voor HB Bewaking
7 juli 2010 - Nedap werkt samen met Vsoon Beijing in China
Productnieuws
Paxton Multiformat Mifare lezer
Axiom V
DKP-2483 domes
Meer productnieuws
Productnieuws aanmelden
Criminaliteitsnieuws
Attente melder draagt bij aan aanhouding
Overvaller verjaagd met emmer sop
Klusjesman gaat er vandoor met laptop en geldbedrag
Meer criminaliteitsnieuws
Vacaturebank
Chauffeur Geld en Waardetransport
Technisch Commercieel Medewerker
International Sales / Channel Manager
 Meer vacatures 
Vacatures aanmelden

© Security-Online 2010
 Colofon | FAQ | Help